Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні створили портал про реформу містобудування

  • 321
В Україні створили портал про реформу містобудування

Завдяки Мінцифрі та Мінінфраструктурі в Україні з’явився портал про реформу містобудування (законопроєкт #5655), яка дозволить відбудувати Україну без корупції та схем.

Як зазначила ініціатор документу, голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, ресурс дасть відповіді на всі питання стосовно реформи.

«Тут чітко про все-все від А до Я: від першої презентації реформи на Нацраді реформ і до голосування №5655 у залі ВР у всіх етапах (відео круглих столів, відповідних засідань — є все). Якщо ж для себе ви не знайдете відповідь на якесь питання (що навряд, але раптом) — є можливість залишити питання і отримати на нього відповідь. Відкрито і чесно про реформу, яка дозволить відбудувати Україну без корупції та схем», – повідомила вона.

Олена Шуляк нагадала, що раніше в грудні Верховна Рада підтримала законопроект #5655, який запускає комплексну реформу містобудування.

Він передбачає максимальну цифровізацію документів та процесів, автоматизацію багатьох процедур та посилення відповідальності за незаконні дії.

«Реформа дасть потужний старт масштабній відбудові Україні, без корупції, прозоро та ефективно», – наголосила голова партії.

Зі свого боку Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що
№ 5655 пропонує максимальну відкритість та прозорість в будівельній сфері.

«Ми дотримуємось таких же принципів і щодо імплементації цієї реформи. Саме тому з’явився портал, де є вся необхідна інформація про реформу і є можливість отримати зворотній звʼязок. Разом з тим ми продовжуємо системну роботу з представниками експертної громадськості та міжнародними партнерами для імплементації реформи. Ми зацікавлені в тому, щоб ця реформа не була «кабінетною», адже пропоновані зміни докорінно змінять будівельну сферу, а отже вплинуть буквально на кожного громадянина України», – сказав він.

Портал доступний за посиланням: http://pro5655.org.ua

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy