Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні створять реєстр викидів та електронну систему з інформацією про стан довкілля

  • 410
В Україні створять реєстр викидів та електронну систему з інформацією про стан довкілля

Ухвалення парламентом законопроєкту №6477 дозволить створити в Україні національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів (РВПЗ), а також єдину уніфіковану електронну систему доступу до інформації про стан довкілля для органів влади та кожного громадянина.

Про це розповів голова комітету з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат «Слуга Народу» Олег Бондаренко.

«Підтримка депутатами законопроєкту № 6477, а також ратифікації № 0154 стосовно оцінки впливу на довкілля свідчить про те, що ми готові виконувати наші зобов’язання відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», – сказав він.

Олег Бондаренко нагадав, що у 2016 році Україна ратифікувала Протокол про реєстр викидів та перенесення забруднювачів до Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі ухвалення рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля. Документ передбачає прийняття відповідного законодавства з метою створення та впровадження національного РВПЗ, що сприятиме участі громадськості у процесі ухвалення рішень, що стосуються навколишнього природного середовища.

Також створення РВПЗ передбачено Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

«Створення національного РПВЗ допоможе державі відстежувати утворення, викиди і перенесення забруднювачів у часі і просторі; аналізувати зменшення викидів і встановлювати пріоритети у скороченні та ліквідації потенційно найбільш шкідливих викидів. А також дасть доступ кожному громадянину до інформації про стан довкілля для підвищення ефективності охорони навколишнього природного середовища», – пояснив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy