Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні створять низку програм з працевлаштування ветеранів

  • 80
В Україні створять низку програм з працевлаштування ветеранів

Нова ветеранська політика передбачає створення Державної ветеранської патронажної служби та програм із працевлаштування ветеранів. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Леонов.

«Після закінчення війни кількість демобілізованих військовослужбовців може значно перевищити один мільйон. Якщо взяти ветеранів разом з їх родинами, то потенційне коло ветеранської політики охоплюватиме 4-5 мільйонів людей», – сказав парламентар.

За його словами, для підтримки ветеранів створять Державну ветеранську патронажну службу, яка діятиме на засадах державно-волонтерського партнерства. Зокрема з 15 тис. співробітників Служби не менш ніж 10% складатимуть волонтери.

«Мета Служби – допомагати демобілізованим в отриманні публічних послуг у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти та адміністративного сервісу», – пояснив Леонов.

Він додав, що однією з головних завдань буде працевлаштування ветеранів, адже 40% військовослужбовців переймаються проблемою працевлаштування після демобілізації.

Парламентар зауважив, що уряд вже ініціював створення низки програм, розрахованих на сприяння працевлаштуванню ветеранів. Зокрема, це грантові програми для започаткування власного бізнесу.

«Президент постійно наголошує, що держава потребує нових принципів вдячності всім, хто боровся на війні за свободу та незалежність України. Без цього все інше втрачає сенс. Успішне вирішення завдання працевлаштування ветеранів стане одним зі способів висловити їм нашу спільну вдячність», – підсумував Леонов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy