Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні створять інформаційну базу житла для переселенців

  • 150
В Україні створять інформаційну базу житла для переселенців

В Україні планують інвентаризувати об’єкти, які можуть бути потенційно придатними для проживання ВПО. У результаті з’явиться інформаційна база даних для переселенців із класифікацією житла – «придатне для проживання», «потребує поточного ремонту», «потребує капітального ремонту» тощо. 

Таке рішення ухвалили члени чергового засідання Тимчасової спеціальної комісії (ТСК) Верховної Ради з захисту прав ВПО, мета якої – пошук можливостей для забезпечення переселенців безкоштовним житлом.

Як зазначив голова ТСК, народний депутат від «Слуги Народу» Павло Фролов, на рівні парламенту необхідно створити правовий акт, який дозволить провести інвентаризацію.

«Фонд держмайна бачить 20,5 тис об’єктів житлового фонду. По тих об’єктах треба працювати на місці, встановлювати, чи вони придатні для проживання, створити інфобазу в тому числі для того, аби залучати міжнародних донорів, благодійні організації для покращення умов проживання», – зазначив він.

Зі свого боку народний депутат від «Слуги Народу», член ТСК та співзасновник ГО «ВПО України» Максим Ткаченко зазначив, що наше завдання – напрацювати механізм аудиту, об’єднати зусилля держструктур, які реально можуть допомогти переселенцям. Це ОВА, Фонд держмайна, АРМА — агенція, яка займається управлінням заарештованим майном, серед якого багато активів, що мають стосунок до рф та її громадян.

ТСК  підтримала ідею створення законодавчого механізму тимчасового використання активів, що передані в управління АРМА. Наприклад, на даний момент є близько 500 житлових об’єктів, які можуть розглядатися як житло для переселенців, але відповідного механізму, як можна тимчасово заселити туди ВПО, немає.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy