Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні створять Держреєстр пошкодженого та знищеного росією майна українців

  • 754
В Україні створять Держреєстр пошкодженого та знищеного росією майна українців

У найближчі два місяці в Україні створять та впровадять Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок військової агресії рф.

«Відповідну постанову вже підтримав уряд і тепер ми матимемо єдину державну інформаційно-комунікаційну систему,
яка збиратиме, накопичуватиме, вестиме облік, оброблятиме, зберігатиме та захищатиме інформацію про пошкоджене та знищене нерухоме майно. Також в реєстрі буде інформація про шкоду та збитки, завдані внаслідок пошкодження такого майна», – сказала голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Вона також зазначила, що відтепер подати інформаційне повідомлення можна буде стосовно всіх видів об’єктів нерухомого майна, об’єктів будівництва, які мають право на виконання будівельних робіт, і стосовно спільного майна багатоквартирного будинку, а також лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури.

Окрім того, повідомити про пошкодження чи руйнування зможуть не лише власники, але й спадкоємці фізичних осіб і юридичні особи.

«Отримувати інформацію про житло з Реєстру матимуть право постачальники комунальних послуг, ОСББ, управителі багатоквартирних будинків, гуртожитків, житлово-будівельних (житлових) кооперативів. Усі вони гарантовано
отримуватимуть достовірну інформацію стосовно руйнацій. А це означає, що вони зможуть швидко звільняти від сплати за комунальні послуги власників зруйнованого житла», – зауважила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy