Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні стартувала нова державна програма підтримки іпотеки під 7%

  • 7815
В Україні стартувала нова державна програма підтримки іпотеки під 7%

Програма розрахована на широке коло людей, які планують придбати житло на первинному та вторинному ринках. Про це заявив заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

«Менш як два місяців тому Президентом було поставлено завдання Міністерству фінансів розробити програму «Доступна іпотека 7%». Я вважаю, що за цей короткий період ми успішно з цим справилися разом із Фондом розвитку підприємництва», – розповів Драганчук.

За його словами, державною підтримкою зможуть скористатися максимально багато українців, які планують купити житло.

Програма передбачає, що позичальник сплачує 7% за користування кредитом, який видається на придбання приватного будинку або квартири, що будується.

Також кредит можна взяти на купівлю житла на вторинному ринку, якщо воно побудоване після 2018 року, а також вже збудовані квартири на первинному ринку. Максимальна сума кредиту – 2 млн грн, він надається терміном до 20 років за умов першого внеску 15%.

«Менше ніж місяць тому Кабінет міністрів України ухвалив основні умови цієї програми. Ми відпрацювали їх із державними та комерційними банками. Минулої п’ятниці підписали договори з першими 7 банками», – заявив Драганчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy