Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні стартує реальна реформа містобудування – Олена Шуляк

  • 8057
В Україні стартує реальна реформа містобудування – Олена Шуляк

Мінрегіон, депутати, експерти та учасники ринку напрацьовують алгорим реальних та ефективних змін в українському містобудуванні.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу», голова координаційної ради з вирішення проблемних питань у сфері містобудування Олена Шуляк.

«Під час сьогоднішнього круглого столу «Реформування системи архітектурно-будівельного контролю в Україні» ми визначили дві головні складові «руху» реформи. Перша – дерегуляція (цифровізація, запровадження декларативного методу отримання документів через електронну систему в будівництві). Друга – запровадження відповідальності за порушення», – розповіла Олена Шуляк.

За її словами, на сьогодні депутати, представники Кабміну та експертне середовище вже напрацювали:

✅ концепцію Мінрегіону щодо реформування галузі;
✅ діючу е-систему в будівництві (за час роботи системи нею скористалося понад 10 тис учасників ринку, які подали біля 130 тис документів);
✅ напрацювання Офісу простих рішень і результатів;
✅ законопроєкти щодо реформування ДАБІ;
✅ законопроєкт щодо захисту інвесторів в житлову нерухомість.

Відкритими залишаються питання осучаснення системи контролю за будівництвом та запровадження серйозної відповідальності за порушення.

«Роботи непочатий край. Ми продовжимо доопрацьовувати законопроєкти та зводити всі ідеї воєдино. Дякую всім, хто готовий витрачати ресурси і час, щоб зробити нашу будівельну галузь прозорою та сучасною. Класик писав: “борітеся — поборете!”. Ми на правильному шляху!», — підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy