Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні спростять процедуру приватизації арештованих російських активів

  • 239
В Україні спростять процедуру приватизації арештованих російських активів

Процедура приватизації власності російських олігархів може бути спрощена, аби пришвидшити отримання доходу від арештованого майна та майна підсанкційних осіб, резидентів країни агресора або колаборантів, яким вони володіють в Україні.

Про це розповів заступник голови Комітету з питань економічного розвитку, народний депутат «Слуги Народу» Олексій Мовчан, який є ініціатором відповідного законопроєкту №8311.

“Зараз спостерігаємо ефективну дію санкційної політики нашої держави – майно агресора стає власністю України. І це чудово! Але є один нюанс, ложка дьогтю у цій бочці меду – складна процедура приватизації власності російських олігархів. Своїм законопроєктом №8311 я пропоную всю цю процедуру полегшити і спростити”, – сказав він.

Тобто усе, що держава забирає у росіян, треба швидко продати, а гроші відправити на потреби оборони або на відновлення знищених міст і житла, наголосив народний депутат.

У документі також закладалася кардинальна реформа АРМА – Агентства з розшуку та менеджменту активів: запровадити прозорий продаж арештованих активів та прозоре управління ними.

«Ефективне використання арештованого майна може стати серйозним внеском в нашу перемогу. Адже мова йде про активи, вартістю в мільярди гривень, які вже були та можуть бути вилучені й мають працювати на користь країни – прозоро та максимально ефективно», – переконаний Олексій Мовчан.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy