Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні спростять процедуру купівлі сільськогосподарської землі

  • 6416
В Україні спростять процедуру купівлі сільськогосподарської землі

Парламент ухвалив за основу законопроект № 7532, який спрощує продаж землі для садівництва та ведення особистого селянського господарства. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Йдеться про скасування тривалої і недешевої перевірки нотаріусом покупців ділянок, це дозволить людям простіше купувати землю під городи чи невеликі господарства. А це важливо в умовах війни та міграції населення», – пояснив голова профільного комітету.

Зокрема законопроєкт скасовує перевірку при покупці земельних ділянок с/г призначення для ведення садівництва площею до 0,25 га та особистого селянського господарства площею до 2 га, розташованих у межах населених пунктів.

Крім того, переважне право купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення передаватимуть лише на певний строк, а не безстроково, як зараз.

Також законопроєкт закріплює право передавати в оренду гідроспоруди в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом та гідротехнічні споруди.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy