Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні розширюють мережу реабілітаційних центрів для поранених військових

  • 147
В Україні розширюють мережу реабілітаційних центрів для поранених військових

На сьогодні тисячі військових вже отримують послуги з реабілітації у цивільних медичних закладах. На цей рік заплановано створення у 250 лікарнях відділення реабілітації, які дозволять надавати ці послуги більшій кількості пацієнтів.

Про це сказав народний депутат «Слуги Народу», голова медичного комітету Михайло Радуцький.

«Один із пріоритетів роботи команди Президента – розвиток системи реабілітації. Відповідно до закону «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я» медична реабілітація здійснюється на засадах мультидисциплінарного підходу з перших днів стабілізації стану пацієнта відповідно до логіки біопсихосоціального підходу Міжнародної класифікації функціонування», – зазначив він.

За словами голови комітету, сьогодні фактично цивільні медичні заклади приймають на лікування та реабілітацію наших захисників. Але існують проблемні питання, як наприклад робота медичних закладів поряд з лінією фронту та маршрутизація пацієнтів.

Михайло Радуцький також розповів про формування єдиного простору в цивільних лікарнях. На даний час відбувається третій, інфраструктурний етап медичної реформи. Він передбачає створення госпітальних округів та формування спроможної мережі медичних закладів. У межах цього етапу медреформи заплановане повне переведення всіх медичних закладів до єдиного медичного простору.

«Лікарня «Феофанія», Національний інститут раку, деякі відомчі медичні заклади «Укрзалізниці» вже контрактуються з НСЗУ.

Наразі працюємо над переведення до залучення до ПМГ закладів Національної академії медичних наук. Формування єдиного медичного простору дозволить збільшити доступність медичних послуг та підвищити їхню якість», – повідомив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy