Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні розширять перелік закладів для проходження ВЛК

  • 728
В Україні розширять перелік закладів для проходження ВЛК

Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт № 9154, який збільшує перелік закладів для проходження військово-лікарських комісій (ВЛК) за рахунок державних, комунальних, медичних закладів МВС та сектору безпеки. Це дозволить зменшити черги та пришвидшити проходження комісії.

Про це повідомив голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

Він пояснив, що на сьогодні військово-лікарські комісії перевантажені, громадянам доводиться займати чергу о 5 ранку, стояти годинами.

«Тож кінцевою метою має стати зручне й швидке проходження ВЛК і МСЕК та нові стандарти обслуговування пацієнтів, в тому числі військових», – сказав Михайло Радуцький.

Голова комітету зауважив, що в чинному законодавстві передбачено створення військово-лікарських комісій при територіальних центрах комплектування, закладах охорони здоров’я Міноборони, СБУ та інших військових формувань, а також Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Однак немає положення, яке дозволяє створювати такі комісії у медичних закладах МВС та секторі безпеки й оборони.

«Тож ми пропонуємо розширити перелік закладів, де можуть створюватися ВЛК і додати до нього державні та комунальні лікарні, а також медичні заклади МВС та сектору безпеки», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy