Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні розроблять Стратегію інформаційної безпеки – Юрій Костюк

  • 5775
В Україні розроблять Стратегію інформаційної безпеки – Юрій Костюк

Країна, яка перебуває у стані війни, має знайти баланс між захистом свободи слова та інформаційною безпекою. Про це на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» розповів заступник керівника Офісу Президента Юрій Костюк.

«У вересні минулого року Президентом була підписана Стратегія національної безпеки. На основі цього документу мають з’явитися ще 14 більш деталізованих, спеціалізованих документів, стратегій різної безпеки, в тому числі передбачена поява Стратегії інформаційної безпеки», – розповів Костюк.

За його словами, документ розроблятимуть спільно з представниками державних органів, ЗМІ, медіа – усіма, хто на цьому добре розуміється.
«Сьогодні основний виклик, основне завдання – знайти золоту середину між свободою слова, її захистом і водночас захистом інформаційної безпеки, коли ми перебуваємо у стадії війни», – додав він.

Також він вважає, що треба вибудовувати модель, коли у країні працюють незалежні ЗМІ, але вони працюють на інтереси держави, а не навпаки.

«В нас чомусь головним критерієм незалежності та об’єктивності стала опозиційність журналістів до влади. Але мені здається, що не відрізняються інтереси держави, суспільства і медіа в дуже багатьох питаннях, зокрема в питанні безпеки нашої країни», – сказав Костюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy