Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні реалізується понад тисяча інфраструктурних проєктів – Кирило Тимошенко

  • 5066
В Україні реалізується понад тисяча інфраструктурних проєктів – Кирило Тимошенко

Завдяки фінансовій децентралізації кожна територіальна громада отримала можливості вдосконалення соціальної, транспортної, медичної та інших інфраструктур. В Україні реалізується понад тисяча інфраструктурних проєктів.

Про це сказав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація».

«У нашій країні реалізується понад тисяча інфраструктурних проєктів. Це в межах програм «Велике будівництво», «Велика реставрація», нових програм, наприклад, «Здорова Україна» тощо. Ми не кажемо тільки про дороги, оскільки 100 садочків та 100 шкіл, спортивних об’єктів реалізовані в громадах. Держава допомагає своїм бюджетом, але це і проєкти співфінансування, що фінансують міста і селища. Ми впровадили проєкти, що розвивають інфраструктуру», – заявив Кирило Тимошенко.

За його словами, команда Президента планує зробити парки дозвілля і занять спортом у кожній територіальній громаді.

«Цей проєкт розпочався цього року, минулого тижня ми почали відкривати нові парки. Навесні наступного року ми його завершимо. Також ми з’єднуємо між собою громади, великі та маленькі міста дорогами, що будує «Укравтодор» і обласні державні адміністрації. Зараз ми запровадили таку систему, коли ОТГ приїжджають до голови обласної державної адміністрації, вони змагаються за проєкти соціальної інфраструктури, що бажають реалізовувати», – зазначив заступник керівника ОП.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy