Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні примусово вилучатимуть майно країни-агресора: що передбачає закон

  • 6949
В Україні примусово вилучатимуть майно країни-агресора: що передбачає закон

Верховна Рада ухвалила закон (№ 7122) про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів. Вилучення відбуватиметься без будь-якої компенсації вартості цих об’єктів.

Примусовому вилученню підлягають: рухоме й нерухоме майно, кошти, вклади в банках, цінні папери, корпоративні права, інше майно (активи), що знаходяться (зареєстровані) на території України, що безпосередньо або через афілійованих осіб належать Російській Федерації та її резидентам.

Рішення про примусове вилучення приймається Радою національної безпеки та оборони України та вводиться в дію указом Президента України.

«Резидентами РФ є юридичні особи їхні філії, представництва, що зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території України, засновником, учасником, акціонером або бенефіціаром яких є Російська Федерація та/або у яких Російська Федерація або юридичні особи, пов’язані з нею, мають частку в статутному (складеному) капіталі, акції, паї, або інше членство в будь-якій формі у юридичній особі», – пояснив перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy