Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні проведуть повний аудит одержувачів у користування надр і ресурсів – рішення РНБО.

  • 25199
В Україні проведуть повний аудит одержувачів у користування надр і ресурсів – рішення РНБО.

В Україні проведуть повний аналіз інформації про тих, хто отримав у користування надра і ресурси з початку 1990-х рр. Відповідне рішення РНБО ухвалила на своєму засіданні 19 березня.

Зокрема відповідні державні органи перевірять усі рішення про видачу ліцензій на користування надрами та усіх дозволів. У РНБО наполягають: дозволи скасують і ресурси повернуть народу, якщо виявлять порушення під час виконання ліцензійних умов.
Також Рада нацбезпеки застосувала санкції проти 19 компаній, які мають стосунок до надрокористування та використання природних ресурсів.

Крім того, РНБО застосувала персональні санкції проти Азарова, Аксьонова, Затуліна, Колесніченка, Константінова, Курченка, Лєбєдєва, Поклонської, Табачника, Януковича. Усі ці особи зрадили Україну та працювали проти нашої держави на користь агресора, продовжуючи використовувати нашу країну для збагачення.

«Частина з цих людей, які були громадянами України, переважна більшість – 99%, вже є громадянами Російської Федерації», – заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Також, за його словами, будуть перевірені усі рішення Януковича у період президентства, які досі залишаються чинними, щоб з’ясувати, чи не несуть вони зараз загроз нацбезпеці.

У РНБО також розглянули роботу цифрового провайдера-монополіста «Зеонбуд», який працює на телекомунікаційному ринку. Згідно з рішенням, діяльність компанії перевірять і ухвалять відповідні рішення, щоб не допустити монополії на ринку.

На засіданні розглянули питання компанії «Мотор Січ». За словами секретаря РНБО, найближчим часом повідомлять про рішення, яке ухвалить держава для повернення цього стратегічного оборонного підприємства у свою власність.

Також РНБО анонсувала на наступному засіданні рішення щодо тих осіб, які причетні до
переміщення підробних товарів через кордон України та через лінію розмежування на Донбасі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy