Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні посилять захист ветеранів війни та їхніх сімей

  • 701
В Україні посилять захист ветеранів війни та їхніх сімей

Парламент підтримав законопроєкт про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту стосовно проведення комплексного огляду системи соціального захисту ветеранів війни №5583.

«Усі пільги, які надавалися у попередні роки, ніколи не узгоджувалися з можливостями бюджету. Наразі перед нами стоїть завдання узгодити соціальну політику щодо наших захисників із наявними фондами. Зробити це потрібно буде одразу після закінчення бойових дій. Щоб вчасно, справедливо і безперебійно надавати виплати і пільги, ми маємо їх узгодити з держбюджетом», — сказала голова комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Зокрема, документ передбачає належне фінансування передбачених законом пільг та гарантій для членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

«Також ми маємо забезпечити відкритість та рівний доступ до інформації про державні пільги та гарантії, механізми їх реалізації, доступ до реалізації права на отримання всіх пільг та гарантій. Окрім того, плануємо переглядати систему їхнього соцзахисту раз на три роки. Це дозволить вчасно та безперервно надати допомогу нашим громадянам. А також актуалізувати норми законодавства щодо статусів та соціальних пільг та гарантій відповідно до сьогоднішніх реалій», – повідомила народна депутатка «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy