Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні посилять соцзахист працівників ДСНС

  • 1275
В Україні посилять соцзахист працівників ДСНС

Працівників служби цивільного захисту та їхні сім’ї матимуть рівне з військовослужбовцями та поліцейськими право на соціальний захист та соціальне забезпечення.

Це передбачає законопроєкт №7284, який сьогодні підтримала Верховна Рада в цілому.

«Вони щодня залучають до ліквідації надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж, надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період, знешкоджують вибухонебезпечні предмети, відновлюють системи життєзабезпечення населених пунктів. І потребують гідного соціального забезпечення», – пояснив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

Зокрема, у документі передбачено право працівникам ДСНС та членам їхніх сімей на пільгове санаторно-курортного лікування безвідносно до розміру середньомісячного сукупного доходу сім’ї.
Крім того, запропонована норма, за якою одноразова грошова допомога у випадку смерті, інвалідності або часткової працездатності буде на рівні таких же виплат військовослужбовцям, поліцейським та членам їхніх сімей.

Також законопроєкт розв’язує проблему збереження висококваліфікованих кадрів у системи ДСНС. Працівники, яких звільнили через стан здоров’я, отримають право знову вступити на службу на посади, що не пов’язані з підвищеним ризиком для життя або здоров’я.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy