Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні посилять боротьбу з незаконним виловом риби

  • 392
В Україні посилять боротьбу з незаконним виловом риби

Парламентський Комітет з питань аграрної та земельної політики першочергово розгляне законодавчі ініціативи, спрямовані на боротьбу з незаконним рибальством та пришвидшення інтеграції України з ринками країн ЄС.

Про це заявив очільник комітету, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Гайду під час комітетських слухань, які відбулися на Черкащині.

«Сьогодні рибна галузь опинилася у досить складній ситуації: на 70% скорочений рибний промисел, є високий рівень незаконного рибальства і при цьому немає прозорого доступу до водних ресурів. У той же час у нас критична імпортозалежність, 80% риби, яку споживають українці – це імпорт. А втрата частини водних ресурсів через війну та тимчасову окупацію взагалі підвела галузь до критичної точки», – пояснив Гайду.

За його словами, частину проблем розв’язує законопроект № 7616, проголосований у першому читанні. Зокрема він вводить норму про відстеження риби – від вилову до потрапляння на стіл споживачів, прозорі аукціони для доступу рибалок до водойм, високі вимоги до рибоприймальних пунктів.

«Насправді в Україні вже є підприємці, які працюють цивілізовано – вирощують та виловлюють рибу, закуповують сучасне обладнання для зберігання та переробки. Маємо підтримати таких чесних рибалок та створити усі умови для того, аби нашої риби було більше, і її цінували як в Україні, так і за кордоном», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy