Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні попри війну зросте кількість працюючих індустріальних парків – Дмитро Кисилевський

  • 165
В Україні попри війну зросте кількість працюючих індустріальних парків – Дмитро Кисилевський

Цьогоріч частина зареєстрованих, але неактивних індустріальних парків почне розробку проєктної документації та будівництво. Такий прогноз дав народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський у своєму блозі на ZN.ua.

«Розвиток індустріальних парків є складовою політики «Зроблено в Україні» в частині залучення інвестицій у реальний сектор. Індустріальні парки є інструментом розвитку промислової інфраструктури і наближають для виробників час доступу до ринку», – зазначив парламентар.

За його словами, наразі в Україні вже близько десяти ІП, де підведені мережі і дороги, наявна або будується промислова нерухомість і є резиденти. Загалом кількість зареєстрованих індустріальних парків зросла майже вдвічі протягом останніх років і зараз складає 76 ІП на різних стадіях розвитку.

«Є підстави очікувати, що цього року принаймні частина зареєстрованих парків, що раніше не були активними, перейдуть від етапу презентацій до розробки проєктної документації, будівництва мереж і будівель. Дехто цьогоріч і заводи планує запустити», – спрогнозував Кисилевський.

Він додав, що ІП, які не працюють, мають бути виключеними з Реєстру індустріальних парків.

«Якщо в індустріальному парку роками не з’являється жодного заводу й жодної копійки інвестицій він не залучив, то відповідно до закону такий ІП стане претендентом на виключення з реєстру. Зрештою, нас цікавить економічний ефект, а не звітна статистика», – підсумував Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy