Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні покращать роботу водовідведення та якість стічних вод

  • 262
В Україні покращать роботу водовідведення та якість стічних вод

Питання постачання якісної води для населення є одним із важливих напрямків реалізації державної політики України, разом з цим важливо говорити й про контроль водовідведення стічних вод. Вони не повинні потрапляти в навколишнє середовище в своєму початковому вигляді. Безконтрольність у цій сфері призводить до забруднення річок, ґрунтів та акваторій Чорного та Азовських морів.

Про це наголосив голова комітету з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат «Слуги Народу» Олег Бондаренко, коментуючи ухвалення парламентом за основу законопроєкта №6478.

Він пояснив, що забруднена вода порушує всю екосистему на кілометри навколо. Відповідно це має негативний вплив на флору та фауну, а також на здоров’я людей.

«На сьогодні питання водовідведення частково враховано в Законі України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення». Але питання нецентралізованого водовідведення в Україні не врегульовано жодним нормативно-правовим актом.
Саме тому, на відповідність на виконання вимог Директиви Ради 91/271/ЄЕС «Про очистку міських стічних вод» від 21 травня 1991 року був розроблений законопроєкт №6478», – зауважив Олег Бондаренко.

Проект деталізує питання, що стосуються нецентралізованого і централізованого водовідведення, визначає відповідні повноваження органів влади різних рівнів. Також документ зобов’язує суб’єктів господарювання, що здійснюють водовідведення, використовувати сучасні ефективні технічні засоби і технології.

Окрім того, закріплюються правові засади державного моніторингу та облік у сфері водовідведення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy