Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні почали надавати гарантії під кредити малим фермерам

  • 197
В Україні почали надавати гарантії під кредити малим фермерам

За підтримки ЄС та Групи Світового банку в Україні запрацював Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Гарантії банкам, які надають кредити фермерам, складають до 50% суми позики.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Андрій Богданець.

«Фермери, які обробляють або мають у власності до 500 га землі, зможуть отримати інвестиційні кредити на термін до 7 років, кредити для купівлі землі до 10 років, та обігові кошти на строк до 3 років з максимальною сумою кредиту на одного позичальника 30 млн грн», – пояснив Богданець.

Він додав, що Фонд допомагатиме малим фермерським господарствам розв’язувати проблеми з пошуку коштів на закупівлю сільськогосподарської техніки та обладнання, придбання землі, а також на операційні потреби. Гарантії банкам складають до 50% суми позики.

«Для отримання гарантій від Фонду мале фермерське господарство має відповідати екологічним та соціальним вимогам Світового банку, а фермер повинен бути зареєстрований у Державному аграрному реєстрі. Наразі скористатися послугами Фонду можуть 17,7 тис. фермерів», – зазначив народний депутат.

Він наголосив, що Фонд матиме достатню капіталізацію для початкового етапу діяльності. Зараз профінансований статутний капітал становить близько 400 млн грн, але надалі його можуть збільшити.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy