Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні планують звільнити від оподаткування складові частини для дронів

  • 415
В Україні планують звільнити від оподаткування складові частини для дронів

До Верховної Ради внесли два законопроєкти для підтримки вітчизняного виробництва дронів. Зокрема, планують звільнити на час воєнного стану від ПДВ і ввізного мита складові безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомив народний депутат «Слуги Народу», голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Так, законопроєкт № 9276 звільняє від оподаткування ввізним митом товари для потреб виробництва та/або ремонту безпілотних систем. Другий документ № 9275 до кінця воєнного стану звільняє від оподаткування ПДВ та ввізним митом імпорт запасних частин (матеріали, вузли, агрегати устаткування та комплектуючі) дронів, які будуть ввозитись суб’єктами господарювання для безпосереднього виробництва чи ремонту безпілотних систем. У товарних позиціях вони класифікуються як 8806, 8906 згідно з УКТ ЗЕД.

«Звільненню підлягають специфічні деталі, які необхідні для налагодження виробництва дронів в Україні. Вважаю, що ми маємо всі підстави не тільки для насичення армії необхідною для Перемоги військом технікою, але й для розбудови найпотужнішої галузі у світі», – розповів Данило Гетманцев.

Як пояснив голова комітету, імпортери будуть зобов’язані щоквартально звітувати про використання таких товарів, подаючи звіти у довільній формі.

«Не подача такого звіту буде підставою для відмови у наданні пільгового розмитнення для наступних партій товарів. А у разі нецільового використання – компанії змусять доплатити митні платежі, від яких їх було звільнено, та сплатити пеню», – додав Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy