Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні планують створити Національну туристичну організацію

  • 5916
В Україні планують створити Національну туристичну організацію

В Україні планують створити Національну туристичну організацію, яка стане платформою для діалогу держави, туристичної індустрії та туристів.

Про це розповіла заступниця голови Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук, коментуючи підсумки «Регіональної туристичної конференції. Тернопільщина, Львівщина, Буковина, Івано-Франківщина».

«Національна туристична організація може стати класним майданчиком для діалогу всіх учасників туристичного ринку. Як і в інших країнах, НТО дасть змогу реалізувати саме ті державні політики, на які дійсно є запит у туристичної індустрії, і весь час мати зворотній зв’язок. Приєднавшись до організації, кожна громада зможе досягнути більшого у галузі туризму, створити робочі місця і заробити більше коштів для свого розвитку», – зазначила вона.

За словами Євгенії Кравчук, нині туризм в Україні активно змінюється та розвивається. Зокрема, завдяки програмі Президента «Велике будівництво» до туристичних місць будуються нові дороги, а в межах «Великої реставрації» відновлюються історичні пам’ятки по всій країні. Завдяки Укрзалізниці вже до кінця року пасажири отримають низку маршрутів зі зручним графіком руху.

Крім того, народні депутати розробили комплексний законопроєкт про туризм №4162, ухвалення якого планують вже незабаром.

«Це пакет оновлень, що містить: нову термінологію, створення Єдиного туристичного реєстру, локальні фонди розвитку туризму, кращі гарантії для застрахованих виїзних мандрівників тощо», – пояснила депутатка.

Серед пріоритетних напрямів роботи на найближчий час – інфраструктура. Зокрема, Євгенія Кравчук виділяє розвиток внутрішнього авіасполучення, запуск нових міжнародних рейсів, пришвидшення черг на автомобільних пунктах пропуску, розвиток логістичного сполучення до туристичних магнітів, відновлення морських та річкових круїзів, а також оновлення залізничних графіків та системи групового бронювання квитків.

«Ми також активно ведемо переговори з громадами, щоб вони вкладалися в інфраструктуру. Адже це дійсно вдала інвестиція, яка у ближній перспективі принесе на кожну вкладену гривню ще 3-4 додатково. Дуже скоро Україна стане унікальним брендом. Ми маємо чим вражати», – підсумувала заступниця голови профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy