Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні планують підвищити пенсії військовим

  • 10495
В Україні планують підвищити пенсії військовим

З 1 липня для майже 400 тисяч військових пенсіонерів буде встановлена доплата в сумі 2000 гривень, а мімальна пенсійна виплата буде на рівні 3854 гривні.

Як наголосив голова Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Завітневич, вкрай важливо відновити справедливість для наших військових пенсіонерів.

Також будуть підвищені й виплати для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Більш ніж 40 тисяч людей отримають підвищення майже у 700 гривень.

«Наш Президент Володимир Зеленський наголошує, що у держави є ресурс для виправлення несправедливостей пенсійного забезпечення військових та збільшення соціальних стандартів», —зауважив голова комітету.

Нагадаємо, що в 2017 році були ухвалені зміни до закону про індексацію доходів українців, проте не було врегульовано належним чином питання про індексацію пенсій військових. Внаслідок цього з 2018 року існує суттєва різниця – майже вдвічі – між пенсіями, які були призначені до 2018 року, та новими виплатами.

«Зараз необхідний ресурс буде направлятись в першу чергу на підтримку українців, на виправлення тих несправедливостей у соціальній політиці, які ми успадкували у 2019 році. Зокрема питання диспропорцій у пенсійних виплатах для військових», — зазначив Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy