Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні планують обмежити ставки за споживчими кредитами

  • 312
В Україні планують обмежити ставки за споживчими кредитами

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував прийняти за основу законопроєкт №9422 про удосконалення державного регулювання ринків фінансових послуг, що допоможе унеможливити потрапляння українців у боргові ями.

«Обмежується відсоток для мікрокредитів, захищається позичальник від свавілля з боку кредитних установ. Виконуються міжнародні зобовʼязання України в частині регулювання ринку небанківських фінансових послуг», – пояснив суть документу голова комітету, народний депутат «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

За словами ініціаторки законопроєкту Ольги Василевської-Смаглюк, новий закон допоможе зменшити кредитне навантаження на українських позичальників. Адже кредиторам заборонять стягувати відсотки вище за встановлені законом.

«Йдеться про обмежені ставки по кредитам до 1% на день. Також передбачається, що такі кредити більше не зможуть отримати споживачі, за результатами оцінки кредитоспроможності яких буде зрозуміло, що вони не здатні повернути позику, або люди з ігровою залежністю. Проте такі нововведення не позбавить кредиторів заробітку, а новий законопроєкт дасть людям можливість не потрапляти до довічної боргової залежності», – переконана народна депутатка «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy