Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні підвищаться пенсії військовослужбовцям

  • 8559
В Україні підвищаться пенсії військовослужбовцям

Парламент ухвалив у другому читанні законопроєкт №4668, який передбачає щорічну індексацію пенсій військовослужбовцям, державним службовцям та іншим категоріям пенсіонерів на загальних умовах і встановлює єдину дату для перерахунку – 1 березня.

За словами народного депутата від «Слуги Народу» Дениса Маслова, документ сприятиме зміцненню обороноздатності України, адже він припиняє пенсійну дискримінацію українських військовослужбовців.

«Соціальне та пенсійне забезпечення сприятиме підвищенню мотивації служби в ЗСУ. Воно важливе, як і вишкіл, і забезпечення сучасною зброєю», – переконаний він.

Денис Маслов також зауважив, що останній раз індексація пенсій військовослужбовцям проводилась 4 роки тому. Тепер ми встановлюємо єдиний підхід – індексація один раз на рік, 1 березня.

Серед нововведень також:
● призначатимуться достроково пенсії за віком за півтора року до досягнення пенсійного віку особам, трудовий договір з якими розірвано у зв’язку зі змінами в організації виробництва та за інших умов;
● призначатимуться достроково пенсії матерям (батькам) дітей, хворих на тяжке, рідкісне захворювання, яким не встановлено інвалідність.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy