Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні обмежать ставки за споживчими кредитами

  • 325
В Україні обмежать ставки за споживчими кредитами

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №9422, який пропонує обмежити максимальну ставку на рівні 1% на день (станом на зараз вона буває 2-3% і більше). Це допоможе унеможливити потрапляння українців у боргові ями.

У документі йдеться про запровадження обов’язкового для встановлення у договорі (крім забезпечених заставою/іпотекою) показника «денна процентна ставка за споживчим кредитом» із розміром максимум 1% у день від загального розміру кредиту (зараз 2-3%).

«Новий закон допоможе зменшити кредитне навантаження на українських позичальників. Адже кредиторам заборонять стягувати відсотки вище за встановлені законом», – сказала ініціаторка законопроєкту, народна депутатка «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

За її словами, також такі кредити більше не зможуть отримати споживачі, за результатами оцінки кредитоспроможності яких буде зрозуміло, що вони не здатні повернути позику, або люди з ігровою залежністю.

«Ухвалення законопроєкту дасть людям можливість не потрапляти до довічної боргової залежності», – переконана народна депутатка «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy