Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні можуть здешевшати квитки на внутрішні перельоти – Олександр Кубраков

  • 5069
В Україні можуть здешевшати квитки на внутрішні перельоти – Олександр Кубраков

В Україні планується знизити ставку ПДВ на внутрішні пасажирські авіаперевезення з 20% до 7%. Про це на форумі «Велике будівництво: Авіація. Туризм» розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

«Є ініціатива від наших народних депутатів, членів транспортного комітету щодо зниження ставки ПДВ для внутрішніх авіаперевезень. Нагадаю, що для міжнародних перевезень діє нульова ставка. Для внутрішніх – діє ставка 20%. Той компроміс, який ми вчора обговорювали, ми бачимо, що це буде на рівні 7%», – повідомив він.

За його словами, це буде достатній стимул для авіаперевізників зробити перельоти всередині країни дешевшими.
«Ми відчуваємо, що точно буде на 10-20% дешевше. А це значить, що все-таки ми збільшимо обсяги, і внутрішні авіаперевезення стануть доступніші для наших громадян», – наголосив він.

Міністр інфраструктури розповів, що наразі спостерігається активне відновлення внутрішніх регулярних авіаперевезень.
«Ми бачимо, що в нас показники по внутрішніх авіаперевезеннях на 15-20% вищі, ніж у доковідному 2019 році. Ми продовжимо стимулювати наших авіаперевізників. Сподіваюсь, що результат буде ще кращим», – зазначив він.

Також Олександр Кубраков додав, що влада робитиме внутрішні перевезення комфортнішими. Йдеться, до прикладу, про розбудову мережі аеропортів. Зокрема, будівництво летовища на сході неподалік Маріуполя та Краматорська, а також про головний аеропорт на Закарпатті – в Мукачевому.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy