Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні можуть заборонити використання салютів та феєрверків

  • 530
В Україні можуть заборонити використання салютів та феєрверків

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про використання та обіг піротехнічних виробів № 7438, який забороняє продаж та використання феєрверків.

За словами авторки документу, народної депутатки «Слуги Народу» Юлії Овчинникової, піротехнічні вироби спричиняють шкоду психічному здоров’ю оточуючих, коли вибухають, адже лякають своїм раптовим гучним хлопком, схожим на звук пострілу.

«Особливу актуальність обмеження використання салютів та феєрверків набуло з початком повномасштабної агресії російської федерації проти України, оскільки у воєнний час всі люди відчувають подібність звуків вибуху феєрверків, салютів та петард до звуків вибухів і пострілів, особливо враховуючи частоту повітряних тривог на території країни, ймовірність ракетних обстрілів міст та болісний досвід мешканців населених пунктів, де велися чи ведуться бойові дії», – пояснила вона.

Юлія Овчинникова звернула увагу на необхідність не завдавати додаткової шкоди психічному здоров’ю людей, адже, відповідно до ст.3 Конституції України – людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

«Окремо потрібно наголосити на небезпеці використання піротехнічних виробів для тварин. Стрес, панічна атака, зупинка серця і загибель – так можуть відреагувати тварини на звуки піротехнічних виробів», – підсумувала авторка документу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy