Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні можуть створити спеціальний орган з екологічного моніторингу

  • 254
В Україні можуть створити спеціальний орган з екологічного моніторингу

Верховна Рада за ініціативи народних депутатів «Слуги Народу» Олени Криворучкіної та Юрія Корявченкова звернулася до Генеральної Асамблеї ООН, Програми ООН з навколишнього середовища, Європарламенту, Єврокомісії стосовно створення Спеціальної екологічної моніторингової місії.

Структура буде незалежною і фіксуватиме варварські екологічні злочини, заподіяні українському довкіллю внаслідок збройної агресії росії.

Відповідний проєкт постанови підтримали 321 народний депутат.

«Впевнена, що результатом нашого звернення буде створення найближчим часом (під егідою міжнародних організацій) спеціального органу з екологічного моніторингу. Це буде надважливий крок у питанні притягнення росії до відповідальності за всю ту шкоду, якої зазнало довкілля України внаслідок дій країни-терориста», – зазначила Олена Криворучкіна.

Як відомо, за даними Оперативного штабу з фіксації еко-злочинів рф при Держекоінспекції України, координаторами якого є Олена Криворучкіна і Юрій Корявченков, на сьогодні лише по вже прорахованим випадкам, які мають ознаки екозлочину, українському довкіллю заподіяно шкоди на суму понад один трильйон гривень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy