Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні можуть створити реєстри культурної спадщини та цінностей

  • 206
В Україні можуть створити реєстри культурної спадщини та цінностей

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні рекомендував ухвалити у другому читанні та в цілому законопроєкт стосовно впровадження та ведення електронних реєстрів обліку та управління культурною спадщиною та культурними цінностями України №8024.

Про це повідомила співавтор документа, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Мета законопроєкту – запровадити електронні реєстри для обліку культурної спадщини та культурних цінностей України, а також створення юридичних механізмів для управління державним майном, що закріплено за закладами культури (наприклад, щоб заклади могли ділитися генераторами, які дарують благодійники)», – розповіла вона.

Загалом зміни передбачають насамперед впровадження електронних реєстрів у сфері культури, зокрема обліку культурної спадщини та культурних цінностей України, забезпечення їх ведення центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

Також серед важливих змін – надання можливості безоплатно передавати майно, що не забезпечує статутну діяльність державного або комунального закладу культури, іншому державному або комунальному закладу культури.

Окрім того, документ передбачає надання Кабінету Міністрів України повноважень щодо прийняття рішення про проведення експерименту зі створення, впровадження і ведення електронних реєстрів у сфері культури.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy