Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні можуть створити Нацкомісію для регулювання тарифів на транспорт

  • 12444
В Україні можуть створити Нацкомісію для регулювання тарифів на транспорт

Уряд пропонує створити Національну комісію з регулювання, що зможе формувати тарифи та ціни в транспортній сфері. Це дозволить зробити плату за транспортні послуги економічно та соціально обґрунтованими.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», заступник голови комітету з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко.

«Комісія братиме участь у формуванні тарифної та цінової політики стосовно користування залізничними коліями, диспетчерськими службами, вокзалами та іншими об’єктами інфраструктури, що забезпечують рух залізничного транспорту загального користування; аеронавігаційного обслуговування польотів повітряних суден на підході та в районі аеродрому; спеціалізованих послуг у портах та аеропортах відповідно до переліків, визначених урядом; послуг, які оплачуються у складі портових зборів відповідно до Закону України “Про морські порти України”», – пояснив він.

Також передбачається, що Нацкомісія зможе забезпечити сприятливі організаційні та економічні умови для залучення інвестицій у сферу транспорту, захист прав та законних інтересів споживачів цих послуг.

«Комісія розроблятиме та затверджуватиме спеціальні умови і правила здійснення підприємницької діяльності. Отже, на мою думку, встановлення чітких, зрозумілих і прозорих правил для всіх представників бізнесу піде їм лише на користь», – підсумував Володимир Крейденко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy