Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні можуть скоротити кількість дозволів для бізнесу

  • 465
В Україні можуть скоротити кількість дозволів для бізнесу

Комітет економічного розвитку схвалив у першому читанні законопроєкт про так звану «дерегуляційну гільйотину», який дозволить не застосовувати більшість ліцензій і дозволів, які сьогодні змушений отримувати бізнес.

Про це розповіла народна депутатка «Слуги Народу» Роксолана Підласа.

«В Україні сьогодні 1295+ папірчиків (дозволів, погоджень, висновків, свідоцтв, згод, декларацій, повідомлень і т. п.), за відсутності яких бізнес кошмарять служби, інспекції і установи. Фактично пропонується запровадити принцип подвійної вимоги до необхідності документа: в Україні будуть вимагатися лише ті дозвільні документи, які визначені законом ТА віднесені Кабміном до обов’язкових», – зазначила вона.

Створювати нові дозволи Кабмін не може зараз і не зможе в майбутньому, зауважила народна депутатка. Але для того, щоб додати новий дозвіл чи ліцензію в перелік обов’язкових, Кабмін муситиме виключити з нього 2 інших – принцип 1-in-2-out.

«Усі необхідні дозвільні документи повинні бути доступні до отримання в електронній формі через Дію. Підприємець може робити все, що не порушує свободи інших людей та не наражає суспільство на небезпеку», – наголосила Роксолана Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy