Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В «Слузі Народу» представили обласний штаб Київської області та розповіли про хід передвиборчої кампанії

  • 1422
В «Слузі Народу» представили обласний штаб Київської області та розповіли про хід передвиборчої кампанії

Для реалізації ключових завдань в Київській області створено обласний штаб, керівником якого призначено члена політради Київської обласного осередку партії Владислава Ковалевського.

Для реалізації ключових завдань в Київській області створено обласний штаб, керівником якого призначено члена політради Київської обласного осередку партії Владислава Ковалевського.

За словами голови партії Олександра Корнієнка, найближчим часом будуть представлені керівники передвиборчих штабів і в інших областях.

«Ми йдемо на місцеві вибори з кількома простими меседжами. Перше – це завершення реформи децентралізації, яку багато хто в цій країні розпочинав…, але тільки «Слуга народу» спромоглася завершити цей процес фактично за рік. І ми зараз маємо повністю покриту об’єднаними громадами Україну», – зазначив він.

Крім того, за словами Корнієнка, на місцеві вибори «Слуга народу» йде задля покращення життя людей в громадах, зокрема продовження формування якісної інфраструктури.

«Ми хочемо, щоб наступна каденція депутатів місцевих рад відзначилася вдосконаленим і покращеним результатом децентралізації і втіленням децентралізації на місцях в її найкращій формі», – пояснив голова партії.

Він підкреслив, що такий великий та строкатий регіон, як Київщина, «Слуга народу» не може залишити без уваги, тому тут партія буде ще прискіпливіше ставитися до кандидатів на місцеві вибори.

«Містами, селами, селищами і містечками мають керувати люди з певного нового класу…, вони повинні мати оновлені цінності побудови нової держави без корупції, без містечкової корупції, без використання влади в своїх інтересах. Наприклад, ми хочемо говорити на рівні країни, щоб депутати місцевих рад не могли очолювати комунальні підприємства, та усувати такі конфлікти інтересів. Політично – це закон, але ми можемо на рівні депутатів вже це робити зараз», – розповів він.

Мета партії «Слуга народу» на регіональних виборах – не просто виграти голосування, але і створити ефективні команди в кожній громаді Київської області та сформувати облради, які проводять життєво необхідні реформи. Про це заявив народний депутат Олександр Дубінський.

Він уточнив, що для реалізації ключових завдань в Київській області створено обласний штаб, керівником якого призначено члена політради Київської обласного осередку партії – кандидата політичних наук Владислав Ковалевський.

«Навесні 2020 року був запущений сайт www.zekomandaregion.kiev.ua для відбору кандидатів на місцеві вибори, завдяки якому вдалося зібрати безліч анкет, які зараз аналізуються. Коли ця робота буде завершена, політрада області прийме рішення по кожному кандидату. Відносно кожної особи буде прийматися рішення Вищою політичною радою партії. Тобто, відбудеться дворівневий відбір, який убезпечить «Слугу народу» від того, щоб в списки не потрапили сумнівні особистості.

«Ми не будемо залучати до нашої команди одіозних місцевих чиновників, політиків, вони не зможуть «купити все і забезпечити результати виборів. Нам потрібна чесна перемога, тому ми будемо виставляти чесних і професійних людей, які пройшли відбір. Не виключено, що ви побачите навіть більш-менш відомі прізвища, але серед них не буде жодного, хто був би замішаний в корупційних скандалах», – запевнив Олександр Дубінський.

Владислав Ковалевський детальніше розповів про план дій «Слуги народу» в Київській області:

На разі вже сформовано і працює обласний штаб, який складається з 9 окружних штабів, 6 районів, 25 міст, 69 територіальних громад. Його ключове завдання – професійна організація і підготовка партії до виборчого процесу.

Призначено кураторів окружних штабів, формуються районні і міські штаби. За старим районним поділом в Київській області існує 25 районів, за новим планується -6.

Будуть відкриті штаби та приймальні в 25 містах (обласного та районного значення). Планується робота у всіх 69 громадах. «В облраді – 84 місця, тобто, фактично ми будемо вести одночасно 84 місцевих кампанії, крім міських і ОТГ. Відкритим поки що залишається питання районних рад», – зазначив Ковалевський.

Проводяться соціологічні дослідження (якісні і кількісні), йде внутрішній соціологічний праймеріз, а також розробляється портрет кандидата. Все це потрібно, щоб ефективно спілкуватися з народом, краще розуміти його потреби.

Почався процес пошуків гідних кандидатів через особисте спілкування керівників штабів, вивчаються пропозиції народних обранців від округів Київської області і сайт.

Політики визнають зниження рейтингу «Слуги народу». Однак це не означає, що з людьми перестануть працювати, і допомагати їм.

«Ми повністю розуміємо окремі міста і райони. Наприклад, Українку, Вишгород та інші. За спостереженнями соціологів, наш рейтинг коливається в межах 28-32% в залежності від конкретної території. На жаль, поки ми бачимо явне зниження рейтингу. Прогнозувати його ближче до виборів (25 жовтня) поки складно, але ми будемо робити все можливе для його підвищення. Будемо працювати над тим, щоб отримати якомога більше гідних депутатів і голів, які поділяють цінності нашої партії і керівництва держави», – запевнив Олександр Дубінський.

 «Хтось скаже, що наші цілі недосяжні, мовляв, місцеві барони все одно залишаться. Але, наш досвід показує, що все можливо. Ми виграли парламентські вибори, незважаючи на тиск і величезні гроші, які працювали проти нас. А мій колега Олександр Дубінський виграв вибори на 94 окрузі в Ігоря Кононенко, який при Порошенко був надзвичайно впливовою людиною, який заливав округ грошима. Але це йому не допомогло, тому що люди прекрасно бачать і розуміють – хто купує і бреше, а хто – чесно працює в інтересах людей, суспільства, виборців. Ми знаємо і вміємо долати корумповану систему – і місцеві вибори це доведуть усім», – переконаний член Вищої ради політичної партії« Слуга Народу» Артем Культенко.

Олександр Корнієнко зазначив, що зараз завершується процес децентралізації, але загальна модель народовладдя на місцях почне працювати після місцевих виборів восени.

«Основа нового адміністративно-територіального устрою – саме громади, де люди, маючи достатні фінансові ресурси, вирішують свої проблеми самі, а не бігають до Києва з простягнутою рукою. Саме тому так важлива відповідальна і професійна влада в кожній громаді. А ліквідація облдержадміністрацій, яка відбудеться після завершення адміністративно-територіальної реформи, приведе до створення виконкомів при обласних радах. Що означає повноцінне самоврядування в кожній області. Тому професіоналізм і чесність сьогодні, як ніколи, важливі і при виборах обласних рад », – підсумував глава політичної партії« Слуга народу »Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy