Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Парламентській асамблеї НАТО створять групу підтримки Кримської платформи – Єгор Чернєв

  • 12840
В Парламентській асамблеї НАТО створять групу підтримки Кримської платформи – Єгор Чернєв

В Парламентській асамблеї НАТО створять групу підтримки Кримської платформи. Вона очолить процес ухвалення резолюцій щодо Криму та включення положень про ситуацію на півострові та його деокупацію до рішень відповідних органів ПА НАТО.

Про це повідомив голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, народний депутат від «Слуги Народу» Єгор Чернєв.

«Основне наше завдання – просувати адженду Кримської платформи і протидіяти дезінформації Російської Федерації щодо Криму в країнах-членах Альянсу. Це один з елементів інформаційної протидії гібридній війні з РФ. Ми будемо доносити до всіх країн-членів НАТО реальний стан речей, що відбуваються в Криму. Щоб усередині цих країн також сформувався правильний інформаційний план щодо півострова», – пояснив він.

Створення неформальної групи щодо підтримки Кримської платформи ініціювала українська делегація у Парламентській асамблеї НАТО.

До неї увійдуть 6 членів: 3 представники Парламентської асамблеї країн-членів НАТО і 3 члени української Постійної делегації у ПА НАТО. Зокрема, очільник делегації Єгор Чернєв, перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, а також представник однієї з опозиційних фракцій у ВР, кандидатура якого наразі уточнюється.

Єгор Чернєв також запросив взяти участь у презентації Кримської платформи президента Парламентської асамблеї НАТО, конгресмена США Джеральда Конноллі, який є співавтором законодавчих ініціатив США щодо санкцій проти РФ і невизнання анексії Криму.

«Парламентська асамблея НАТО з самого початку російської агресії досить різко засудила анексію Криму і послідовно виступала всі ці роки на підтримку територіальної цілісності України. Підтримка міжнародних партнерів говорить про те, що виправдати окупацію Криму ніколи не вдасться. Шлях до деокупації складається з тактичних кроків. Кримська платформа – один з них», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy