Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В офісі «Слуги Народу» розпочався форум для центральних та регіональних медіа

  • 4968
В офісі «Слуги Народу» розпочався форум для центральних та регіональних медіа

В центральному офісі партії «Слуга Народу» розпочався форум для представників центральних та регіональних ЗМІ «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості».

Під час першої дискусійної сесії учасники обговорять майбутнє місцевих медіа: які плануються законодавчі зміни, як протидіяти дезінформації та що потрібно робити для захисту прав журналістів.

У ній візьмуть участь голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко, голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, секретар комітету Ради з питань свободи слова Сергій Швець та керівниця Центру протидії дезінформації Поліна Лисенко.

На другій сесії відомі журналісти та телеведучі Олександр Мартиненко, Тигран Мартиросян, Сергій Щербина, Олеся Бацман обговорюватимуть візію професійних викликів та як розвивати українські медіа в сучасних умовах.

В межах форуму відбудеться пресконференція на тему «Два роки реформ». У ній візьмуть участь голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, голова Політради та фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, а також голова Нацради громад партії Олександр Завітневич.

Під час пресконференції відбудеться презентація чатботу для ЗМІ «Інформаторка».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy