Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Одесі можуть створити всеукраїнський хаб з протезування та реабілітації

  • 310
В Одесі можуть створити всеукраїнський хаб з протезування та реабілітації

Одеса є лідером в питанні протезування, а тому має перспективу створення всеукраїнського хабу з протезування та реабілітації.

Про це розповів народний депутат «Слуга Народу» Олексій Леонов.

«Зараз Одеса має найкращі можливості для того, щоб відкрити на півдні України хаб із протезування. Ми насправді є лідерами в цьому питанні, зокрема, вже сформовано робочу групу, яка напрацьовує поправки до базової для системи протезування Постанови КМУ №321», – сказав він.

Також за словами Олексія Леонова, за дорученням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю саме Одеське регіональне відділення цього Фонду формує Централізований банк даних з проблем інвалідності для Херсонської та Миколаївської області, укладає договори та проводить оплату.

«В Одеському регіоні окрім експериментального протезно-ортопедичного підприємства є мережа приватних підприємств, які можна об’єднати в єдиний кластер», — зазначив народний депутат.

Олексій Леонов також наголосив, що це гарна нагода для Одеси, щоб відповісти президенту України на його заклик визначитися, в якій саме сфері ми бачимо лідерство нашого міста.

Він також повідомив, що днями на Одещині відбувся Форум відновлення — «Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація», основна мета якого – відкритий діалог та напрацювання спільних рішень. Як зауважив нардеп, в Одесі чи не найперше в Україні — МСЕК почав виїжджати до поранених військових, а самі військові після реабілітації почали отримувати на руки повний пакет документів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy