Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В’ячеслав Медяник: В Україні створять електронний реєстр геномної інформації людини

  • 1034
В’ячеслав Медяник: В Україні створять електронний реєстр геномної інформації людини

В Україні з’явиться електронний реєстр геномної інформації людини – його тримачем буде Міністерство внутрішніх справ. А відомості з реєстру будують інформацією з обмеженим доступом та не підлягатимуть оприлюдненню.

Відповідний законопроєкт №4265 парламент ухвалив в цілому 9 липня. Про це повідомив співавтор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності В’ячеслав Медяник.

«Державна реєстрація геномної інформації проводиться з метою ідентифікації осіб, які вчинили кримінальне правопорушення; розшуку осіб, зниклих безвісти; ідентифікації невпізнаних трупів людей; ідентифікації осіб які не здатні через стан здоров’я повідомити інформацію про себе», – пояснив він.

В’ячеслав Медяник також додав, що законом передбачено проведення обов’язкової та добровільної державної реєстрації геномної інформації.

Її оброблення проводитиметься за допомогою автоматизованої системи, що виключає можливість втрати, пошкодження, перекручення, несанкціонованого доступу до геномної інформації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy