Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Увага західних ЗМІ до України сприяє міжнародній підтримці - Євгенія Кравчук

  • 7430
Увага західних ЗМІ до України сприяє міжнародній підтримці - Євгенія Кравчук

Західні ЗМІ активно висвітлюють війну в Україні, допомагаючи заручитися підтримкою інших країн. Про це заявила заступниця голови фракції “Слуга Народу” Євгенія Кравчук в інтерв’ю “Українським новинам”.

“Усі перші сторінки присвячені Україні, зокрема, відзначають лідерство Президента. Інтерес до України величезний у ЗМІ різних країн”, – засвідчила депутатка.

За її словами, західні журналісти продовжують подавати заявки на акредитацію, щоб висвітлювати події у нашій країні, попри небезпеку та трагедії, які вже сталися з їхніми колегами на території України.

“Добре, що запрацював медіацентр у Львові, бо не всі готові їхати в дійсно “гарячі точки”. Туди їдуть окремі медіа, які до цього працювали в подібних умовах. Інформація про ситуацію в Україні постійно оновлюється і транслюється в західних медіа”, – розповіла Кравчук.

Вона констатує, що така активність західних ЗМІ допомагає залучати підтримку іноземних держав.

“Увага західних медіа дозволяє отримувати підтримку суспільства і відповідно влади. Згідно з соціологією, абсолютно у всіх країнах Європи схвалюють допомогу Україні та біженцям. Це зокрема від того, що зранку до ночі йдуть новини про Україну. Те, що ми виграємо серця і уми європейців і американців насправді важливо”, – запевнила Кравчук.

Також вона додала, що у воєнний час журналістам важливо поширювати виключно офіційні перевірені дані, а деякі з них взагалі не оприлюднювати.

“Не варто говорити зараз про втрати серед військовослужбовців. Такі рекомендації розробило Міністерство оборони стосовно всіх, хто поширює інформацію. Але це не тільки до медіа, а і до кожної людини, у якої є сторінка в соцмережі”, – сказала депутатка.

Вона нагадала, що особлива обережність потрібна у публікаціях про обстріли, зокрема про місце влучання, і переміщення техніки. Таку інформацію відстежують у РФ і вона допомагає коригувати вогонь.

“Свобода слова залишається, але з врахуванням умов війни, бо не все можна кругом знімати і викладати в мережу, тому що це може комусь коштувати життя”, – закликала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy