Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Увага! Гуманітарний коридор для Сум

  • 7175
Увага! Гуманітарний коридор для Сум

Сьогодні має запрацювати гуманітарний коридор для міста Суми.

Про це  повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук

За її словами, цей факт офіційно погоджений міністерством оборони Росії у відповідному листі до Міжнародного комітету Червоного Хреста в Росії.

Маршрут для гуманітарного коридору один для евакуації людей: Суми, Голубівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. Жодні інші маршрути не погоджувались.

«Ми вже маємо інформацію про те, що російська сторона запланувала зрив роботи цього гуманітарного коридору. Готуються маніпуляції з маршрутом, щоб змусити людей поїхати іншим шляхом. Не погодженим та не безпечним», – розповіла вона і закликала  російську сторону не вдаватися до маніпулятивних дій і виконати обіцянку, яка зафіксована документально.

Йдеться про евакуацію з міста Суми до міста Полтава цивільних мешканців, в тому числі іноземних студентів. Зокрема, громадян Республіки Індія та Китайської народної республіки.

«Також домовлено про початок режиму тиші за маршрутом о 9-й годині за київським часом. Часові рамки роботи гуманітарного коридору – з 9-ї ранку до 21-ї години.

По усьому маршруту мають бути прибрані будь-які перепони для руху відповідних колон – як з людьми, що виїжджають з міста Суми, так і з гуманітарними вантажами, які доставляються у місто Суми. Колона з гуманітарними вантажами рухатиметься до міста Суми за маршрутом: Лохвиця, Андріяшівка, Ромни, Недригайлів, Суми.

Домовлено, що о 10-й годині ранку перша колона має розпочати рух з міста Суми. Також услід за колоною рухатиметься цивільне населення на власному автотранспорті», – повідомила Ірина Верещук.

Вона зазначила, що так само ми надсилали російській стороні та Червоному Хресту розроблені маршрути для гуманітарних коридорів: Волноваха – Запоріжжя, Маріуполь – Запоріжжя, Київ та Київська область у напрямку Західної України, а також Харків та Харківська область у напрямку Західної України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy