Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Уряд звільнив деякі категорії орендарів від сплати оренди – Тарас Мельничук

  • 507
Уряд звільнив деякі категорії орендарів від сплати оренди – Тарас Мельничук

Орендарі державного та комунального майна тимчасово можуть не сплачувати орендну плату, строк пільги залежить від області, де орендують майно. Про це заявив представник Кабінету Міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

«До кінця 2022 року від сплати оренди державного і комунального майна за чинними на 24 лютого договорами звільнені фізичні особи та ФОПи, яких призвали або прийняли на військову службу після оголошення воєнного стану», – сказав Мельничук.

За його словами, на такий же термін звільнили від сплати оренди тих, хто орендує державне майно на територіях, де в умовах воєнного часу припинили доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів.

«Також до 30 вересня 2022 року оренду можуть не сплачувати орендарі державного майна у Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Запорізькій, Миколаївській областях та у Києві. Орендна плата скасована й у закладах культури та освіти, якщо приміщення орендують погодинно», – пояснив представник уряду в парламенті.

Крім того, до 30 травня 2022 року можуть не сплачувати за оренду державного майна у Кіровоградській, Дніпропетровській, Житомирській та Одеській областях.

«Водночас треба враховувати, що строк дії договорів оренди державного та комунального майна, які б мали закінчитися у період дії воєнного стану, продовжений. Вони діятимуть на весь час воєнного стану та ще чотири місяці після його припинення або скасування», – наголосив Мельничук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy