Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Уряд сподівається на підтримку ресурсного законопроєкту №5600 – Тарас Мельничук

  • 5808
Уряд сподівається на підтримку ресурсного законопроєкту №5600 – Тарас Мельничук

Кабмін дякує народним депутатам за підтримку урядових законопроєктів та наголошує на важливості ухвалення проєкту закону № 5600 вже цього тижня. Про це заявив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Уряд сподівається на підтримку своїх законопроєктів, що стоять на порядку денному, зокрема це стосується законопроєкту №5600. Він буде розглядатися у другому читанні, й Кабмін очікує на його прийняття в цілому», – сказав Мельничук.

Нагадаємо, законопроєкт №5600 вносить зміни до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів і збалансовує бюджетні надходження.

До другого читання у текст законопроєкту внесли низку змін, які стосуються адміністрування податків, податку на прибуток, мінімального податкового зобов’язання, місцевих податків, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, акцизу, екологічного податку та ренти.

Як наголосив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, йдеться не про збільшення податків, законопроєкт лише усуває неправомірні пільги для деяких галузей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy