Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Уряд робить процес відновлення країни максимально прозорим та підзвітним

  • 175
Уряд робить процес відновлення країни максимально прозорим та підзвітним

Цифровізація всіх процесів відбудови допоможе громадам залучити до цього процесу більше міжнародних донорів. Про це заявила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна під час ІІІ Форуму з відновлення Житомирщини.

«Наразі 360 громад працюють з міжнародними партнерами. Водночас є громади, які мають п’ять партнерів, а є такі, що не мають жодного. Наше завдання забезпечити справедливу участь донорів у проєктах громад», – наголосила Азархіна.

Вона зауважила, що більшість інфраструктурних проєктів, які зараз підтримують міжнародні партнери, започаткували ще до повномасштабного вторгнення. Втім цьогоріч Україні вдалося залучити низку донорів до нових проєктів. Важливу роль у цьому процесі відіграватиме прозорість та підзвітність реалізації таких проєктів.

«В Україні близько 600 громад вже використовують цифрову систему DREAM. Вона синхронізована з платформою Прозоро, тож ми надаємо можливість забезпечити прозорість та підзвітність на всьому циклі реалізації інфраструктурного проєкту», – зазначила заступниця міністра.

Вона пояснила, що це саме та точка, де сходяться інтереси уряду, громад, регіонів та міжнародних партнерів.

«Вся ця інформація має бути онлайн, і тут важлива участь громадськості. Фактично ми закладаємо умови громадського моніторингу: завжди можна подивитися, хто підрядник, які кошти вже витрачені, які роботи мали бути виконані. Українське відновлення децентралізоване, сотні реципієнтів, сотні бенефіціарів, сотні донорів – і все має бути максимально прозоро, підзвітно і цифровізовано», – підсумувала Азархіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy