Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

United for Ukraine: депутати Європарламенту створили міжнародну мережу для підтримки України

  • 7652
United for Ukraine: депутати Європарламенту створили міжнародну мережу для підтримки України

Парламентарі з різних країн об’єдналися у мережу United for Ukraine – U4U, тобто “Об’єднані за Україну”, щоб допомогти нашій країні розв’язати проблеми через військову агресію РФ. Про це заявила народна депутатка від фракції “Слуга Народу”, представниця української делегації у ПАРЄ Євгенія Кравчук.

“Через напад РФ на Україну постали гострі питання постачання зброї, впровадження західних санкцій, допомога біженцям, а також проблеми майбутнього відновлення зруйнованої російськими військами інфраструктури, економіки та інтеграція України до ЄС. Саме для цього створена міжнародна глобальна міжпартійна мережа парламентарів з різних країн, Європарламенту та сенаторів США – U4U” – пояснила Кравчук.

За її словами, ініціював створення цієї мережі Андріус Кубілюс, член Європейського парламенту, колишній прем’єр Литовської Республіки. Його підтримує міжпартійна коаліція членів Європарламенту від Німеччини, Франції, Литви, Словаччини та інших країн.

“Зараз U4U об’єднує понад 60 депутатів із 15 держав, які активно
працюють над підтримкою України у своїх країнах та на міжнародному рівні. У перспективі ми плануємо розширити мережу таким чином, щоб у ній були кілька представників від кожної країни ЄС та НАТО, а також України”, – розповіла Кравчук.

Вже скоро мережа почне працювати – установча онлайн-зустріч U4U відбудеться у вівторок, 22 березня, на ній парламентарі обміняються ідеями про основні стратегічні пріоритети та обговорять наступні кроки.

“Ми закликаємо депутатів національних парламентів різних країн доєднатися до цієї неформальної ініціативи, обговорити український порядок денний та поділитися своїми ідеями, як спільними зусиллями зупинити російську агресію”, – сказала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy