Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Укрзалізниця не може виконувати свої основні завдання – звіт ТСК

  • 10309
Укрзалізниця не може виконувати свої основні завдання – звіт ТСК

Стан, у якому опинилася Укрзалізниця, вже не дозволяє їй в повній мірі виконувати свої основні завдання: перевозити вантажі та пасажирів.

Про це заявила очільниця Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки та оцінки стану Укрзалізниці, народна депутатка Юлія Гришина, представляючи в парламенті попередні висновки ТСК щодо роботи УЗ. 9 вересня на засіданні 296 народних депутатів підтримали відповідну постанову про звіт Тимчасової слідчої комісії.

«Керівники АТ «Укрзалізниця» не бережуть і не розвивають довірене їм державою майно та основні фонди. Перевіркою встановлено втрату 1/3 вартості основних фондів. За 5 років план капітальних вкладень виконано лише на 64,7%, не освоєно 29,4 млрд грн. План оновлення та модернізації рухомого складу виконано лише на 65,4%, не освоєно майже 30 млрд грн», – наводить дані очільниця ТСК.

Ще однією причиною негараздів акціонерного товариства Юлія Гришина назвала суттєвий вплив олігархічних груп, які регулярно недоплачували державному перевізнику. Це позбавило Укрзалізницю за останні 5 років майже 100 млрд грн доходів. Замість того, щоб заробляти, УЗ стає збитковою і все глибше залазить у боргову яму, наголошує депутатка.

«Наша ТСК у проміжному звіті назвала прізвища справжніх винуватців такого стану Укрзалізниці. Насамперед це топменеджери цієї компанії, які не є професійними залізничниками, а їхня корупція та невігластво наносять непоправні втрати державному перевізнику», – додає Юлія Гришина.

За її словами, після зміни керівника Мінінфраструктури вдалося розпочати процес вирівнювання тарифів на перевезення, а також запущено процес зміни топменеджерів компанії.

«Стійке переконання членів ТСК: Укрзалізницею мають керувати залізничники, ті, хто знає технологію роботи і спілкується з колективом однією мовою, а робочі будні проводить не в затишному кабінеті з «дутими» презентаціями, а у депо та на станціях», – підсумувала голова ТСК.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy