Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українці зможуть легалізувати свої статки вже з 1 вересня

  • 5756
Українці зможуть легалізувати свої статки вже з 1 вересня

З 1 вересня в Україні розпочнеться одноразове добровільне декларування активів, з яких належним чином не були сплачені податки. Таким чином держава дає можливість громадянам та бізнесу вивести «в білу» зароблені статки, а також сприяє детінізації економіки та залученню додаткового капіталу в економіку України.

Про це сказала народна депутатка від «Слуги Народу», член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Вікторія Кінзбурська.

«Для подання одноразової декларації платник повинен розмістити кошти в національній та іноземній валютах в готівковій формі або банківських металах на поточних рахунках в банках України», – повідомила вона.

Народна депутатка зауважила, що правління Нацбанку своєю постановою від 5 серпня затвердило порядок відкриття та ведення поточних рахунків зі спеціальним режимом використання в національній та іноземній валютах, банківських металах з метою одноразового спеціального добровільного декларування.

«Декларанту при відкритті спеціального рахунку потрібно подати анкету та заяву, а в анкеті вказати персональні дані платника. Заява є підтвердженням того, що отримані ним активи не відносяться до тих, які не можуть бути об’єктами декларування відповідно до закону про одноразове добровільне декларування (закон № 1539-IX).
Вікторія Кінзбурська також зазначила, що податкова амністія допоможе повернути гроші, які зберігаються в людей «під матрацом» в економіку країни, вони зможуть працювати і на економіку, і на свого власника.

Нагадаємо, що змінами до Кримінального кодексу пропонують встановити, що подання одноразової добровільної декларації та сплата узгодженої суми збору є підставою для звільнення декларанта від кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків та зборів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy