Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українці вважають нові дороги заслугою Президента – соцопитування

  • 10948
Українці вважають нові дороги заслугою Президента – соцопитування

82% українців помітили покращення стану доріг та збільшення кількості їхніх ремонтів протягом останнього року. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Найбільше опитаних вважають покращення інфраструктури заслугою Президента Володимира Зеленського – 36%. За останній рік кількість тих, хто підтримує цю думку, збільшилась.

61% опитаних вважають, що за каденції Володимира Зеленського ремонтують доріг більше, ніж за Петра Порошенка (6%). Порівнюючи всіх президентів, 41% українців переконані, що найбільше дороги ремонтували за часів Володимира Зеленського.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко наголошує, що президентська програма «Велике будівництво» – унікальна для України за масштабом і якістю робіт. На його думку, результати опитування це яскраво підтверджують.

«Велике будівництво» не просто суттєво покращило стан доріг і соціальних об’єктів в країні, а й допомогло подолати кризові явища в економіці під час коронакризи, зберегти робочі місця. Якби кожна влада за 30 років незалежності України так само дбала про інфраструктуру, у нас була би зовсім інша країна та зовсім інша економіка. Зі значно сучаснішими дорогами, соціальними об’єктами, набагато більшою часткою внутрішнього туризму, сектору гостинності та розвитком підприємництва у регіонах», – вважає Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy