Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українці отримали можливість впливати на владу – Олена Шуляк

  • 1872
Українці отримали можливість впливати на владу – Олена Шуляк

Підписаний Президентом закон про всеукраїнський референдум надав українцям реальні можливості впливати на ухвалення загальнодержавних рішень.

«Сьогодні я можу вітати Україну з тим, що ми приєдналися до розвинутих країн, де народ має можливість впливати на владу. Президент підписав закон про всеукраїнський референдум, це нова і важлива сторінка в історії сучасної України. Нарешті люди отримали реальні важелі впливу на ухвалення рішень на загальнодержавному рівні», – заявила заступниця голови депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, за весь період незалежності в країні провели лише два всеукраїнських та п’ять місцевих референдумів. А з 2018 року українці взагалі були позбавлені будь-якого права на законодавчому рівні впливати на рішення влади.

«Багато років старі політики обіцяли, що закон про референдум буде ось-ось ухвалений, і навіть один президент-утікач говорив, що він почує кожного. Та обіцянки так і залишилися обіцянками», – нагадала Шуляк.

Вона зазначила, що в законі про всеукраїнський референдум враховані пропозиції народних депутатів, Венеційської комісії, Конституційного Суду, вчених, експертного середовища, громадськості.

«Таким чином ми створили дієвий, чесний, справедливий інструмент для того, щоб українці могли впливати на владу й на ухвалення рішень. Жодна громадська організація не критикує наш законопроєкт, що був ініційований Президентом. Проти можуть бути лише ті політики, які багато років спекулювали на цьому питанні», – впевнена Шуляк.

Нагадаємо, 8 квітня Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про всеукраїнський референдум» № 1135-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 26 січня 2021 року.

Закон надає громадянам право самостійно розв’язувати державні питання та збільшує можливості брати участь в управлінні державою.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy