Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Український парламент повинен нарешті ратифікувати Стамбульську конвенцію – Марина Бардіна

  • 8789
Український парламент повинен нарешті ратифікувати Стамбульську конвенцію – Марина Бардіна

Український парламент повинен нарешті ратифікувати Стамбульську конвенцію, спрямовану на захист прав жінок і запобігання насильству в Європі разом з Європейською конвенцією з прав людини.

Про це заявила політична лідерка руху «Зе!Жінки», народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна під час панельної дискусії з теми «Україна без насильства» в межах однойменного проєкту руху «Зе!Жінки» до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

«Я справді сподіваюсь на раціональну позицію моїх колег і колежанок в парламенті, що нам таки вдасться довести ратифікацію Стамбульської конвенції, яка тягнеться 10 років, до логічного завершення», – сказала вона.

Марина Бардіна звернула увагу, що часто у суспільстві акцентують увагу на ролі жінок у протидії домашньому насильству. Але не можна викорінити домашнє насильство лише однією стороною – це має бути спільна праця.

«Від насильства страждають не лише жінки, діти, а й чоловіки. Це можуть бути різні форми насильства – від психологічного до фізичного. Тому чоловіки теж є тими, хто переживає такий досвід. Так само є чоловіки, які публічно виходять і заявляють, що насильство не є нормою, і з цим треба відкрито боротися та говорити», – наголосила політична лідерка руху «Зе!Жінки».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy