Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українським виробникам відкрили шлях до європейських ринків

  • 281
Українським виробникам відкрили шлях до європейських ринків

Парламент ухвалив законопроєкт №6480, який відкриває дорогу унікальним українським спиртним напоям на ринки ЄС. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Йдеться про напої з географічними зазначеннями, які мають особливі властивості, пов’язані з місцевістю та традицією їх виробництва. Документ визначає особливості реєстрації, контролю, використання та захисту географічних зазначень спиртних напоїв та імплементує європейське законодавство», – пояснив голова профільного комітету.

За його словами, ухвалення законопроєкту сприятиме створенню додаткових можливостей для переробки с/г продукції, збільшенню внутрішнього виробництва продукції із доданою вартістю, а також розвитку туризму на територіях, де буде вироблятися унікальна продукція, створенню додаткових робочих місць.

«Сьогодні в Україні зареєстровано та захищається 337 іноземних географічних зазначень для спиртних напоїв. І жодного українського. Це рішення встановлює вимоги до спиртних напоїв, що надалі дасть можливість реєструвати їх як в Україні, так і в ЄС. Фактично ми відкриваємо дорогу для нашої унікальної продукції на європейські ринки», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy